Videogetuigenissen opleiding snellezen “Word expert in 3 dagen”

Hoe word je expert in drie dagen? Bekijk de video hieronder:

Videogetuigenissen

Pim Bemelmans, Sales & Marketing Director bij Carglass Rusland
Mieke Loncke, Directeur Beroepsfederatie voor Facility Managers (www.ifma.be)
Werner Cornette, Welzijnscoach (http://www.coach4every-body.be)
Liesbeth Schrooten, Team manager (https://be.linkedin.com/pub/liesbeth-schrooten/aa/809/363/en)
Marina Riemslagh, trainer psych-K en per-K Vrij Voluit Leven (http://www.vrijvoluitleven.com/nl)
Koen Teeuws, Vastgoedmakelaar Janssens & Janssens (http://www.era.be/nl/janssens/team)
Corinne Daems, Career Coach & HR-expert CCSI Advice (www.ccsi-advice.com)
Sven Claessens, Zelfstandig security consultant (be.linkedin.com/in/svenclaessens)
Sofie Vanderbauwhede, Zelfstandig milieuconsultant (www.nimbo.be)
Hilde Smets, Senior Manager (be.linkedin.com/in/hildesmets)
Tom Genbrugge, Functioneel analist (be.linkedin.com/pub/tom-genbrugge/2/aaa2/496z)
Bart Coenen, Zelfstandig ondernemer (be.linkedin.com/pub/bart-coenen/22/618/339)
Margarita Wilson, Studiedienst sectorfonds voor de garage- en carrosseriesector (www.educam.be)
Veronique Jochems, coach (be.linkedin.com/in/veronique-jochems-b503516)
Anne Demeulenaere
Katia De Smet, data administrator Touring (be.linkedin.com/in/katiadesmet)
Liesbeth Fastenaekels, Marketing en communicatie Heerlijckyt Van Elsmeren (www.heerlijckyt.org)
Bart Indesteege, zelfstandig consultant (www.katalpa.be)
Katleen Van Waeyenberge, (www.binario.be)

 

 

 

 

Terug naar ‘Word expert in 3 dagen’